Search
Close this search box.
webdesign vyvoj

WEBDESIGN

TVORBA WEBU

JAK BUDE VZNIKAT VÁŠ NOVÝ WEB

DOMLUVÍME SI SCHŮZKU

Ideální je se sejít poprvé osobně, na další konzultace stačí domluva on-line nebo po telefonu. Potřebujeme se dozvědět co nejvíce o vašem oboru podnikání, firmě, abychom věděli pro koho děláme web a k čemu by měl sloužit. Na základě toho uděláme počáteční analýzu. Určíme si koncového uživatele webu. Analyzujeme klíčová slova ve vyhledávání důležitá pro váš obor a web. Na základě toho navrhneme strukturu webu. Domluvíme potřebnou funkcionalitu, co by měl váš nový web umět. Určíme si komunikační osobu pro dodání potřebných podkladů pro tvorbu webu. Domluvíme se na rozsahu spolupráce a obchodních podmínkách.

ux-designwebu

OBSAH A GRAFIKA WEBU

Poté si s vámi namalujeme představu vaší struktury webu a rozložení grafických prvků jednotlivých stránek. Vytvoříme wireframe webu, kde vše poskládáme do přehledné podoby, jak by stránka měla vypadat a plnit své funkce. Vámi dodanými informacemi naplníme jednotlivé obsahové bloky. Potřebujete-li vlastní fotky nebo video, natočíme vám ho.

SPUŠTENÍ TESTOVACÍHO WEBU

Po odsouhlasení vámi domluvených dodaných podkladů, nakódujeme a spustíme web na našem testovacím serveru a vy máte možnost se se svým webem seznámit a vyzkoušet si vše, co potřebujete. Konzultujeme s vámi potřebné změny a úpravy. Webové stránky postavíme na redakčním systému, pro velkou variabilitu a jednoduchou uživatelskou správu. Šablonu stránek vám uděláme na míru vašim potřebám, ale můžete si případně vybrat svoji vlastní, nainstalujeme a nastavíme vám potřebné funkce a pluginy pro správný běh webu

sprava webu2

OSTRÝ PROVOZ NA DOMÉNĚ

Odladíme provoz webových stránek na našem testovacím webu a překlopíme ho na vaši doménu. Pokud ještě nemáte doménu nebo webhosting, tak vše zařídíme. Zprovozníme základní SEO a nastavení Google analytics, zaindexujeme váš web do vyhledávačů. Propojíme ho s vašimi facebookovými stránkami, případně pomůžeme se založením nové. Naučíme vás pracovat s vaším webem, tj. přidávat příspěvky a editovat texty stránky. Budete mít měsíc na to, abyste se naučili s webem pracovat, po tuto dobu budeme vaši práci monitorovat a případně upravovat potřebné změny. Budeme po tuto dobu vašimi konzultanty při tvorbě a úpravách vašeho webu.

SPRÁVA A PROVOZU WEBU

Pokud si nebudete chtít Váš web spravovat sami, tak se domluvíme na rozsahu servisního balíčku a vy budete jenom dodávat potřebný obsah v předem domluvené podobě pro váš web a my budeme web udržovat aktuální dle vašich požadavků.

sprava webu

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám a my se vám ozveme