The Page You Were Looking For Couldn't Be Found.

Potisk textilu -řezaná grafika

Sublimace - Temotisk

Vhodný pro textilie obsahující alespoň 65 % syntetických vláken. Disperzní barvivo se natiskne na sublimační papír, ze kterého je přenesen pomocí tlaku a tepla na textilii ve formě par. Potisk se nemusí fixovat, stálost barev je velmi dobrá. Jsou zachovány původní vlastnosti materiálu, jako prodyšnost a pratelnost. Tato metoda potisku je velmi vhodná jak na přenesení fotografií, tak i grafiky. Vhodná pro kusovou i sériovou výrobu.  

Plnobarevný sublimační potisk je možný pouze na bílý textil. Na světlý textil lze zajistit černý sublimační potisk. Na ostatní barevný textil je možný jen transferový tisk

Řezaná grafika - transfér

TRANSFEROVÁ FOLIE

Vhodný pro všechny textilie ze syntetických vláken a bavlny a jejich kombinace ve všech barevných odstínech. Motiv se vyřeže zrcadlově do folie požadované barvy vyseparuje se a přenese se pomocí tlaku a tepla na textilii. Motiv je možno poskládat z jednotlivých barev. Je  zaručena, stálost barev.  Vhodné pro kusové zakázky.  

DIGITÁLNÍ TRANSFEROVÁ FOLIE

Druhá  možná metoda je plnobarevný tisk na speciální nosné folie.  Metoda je velmi vhodná jak na přenesení fotografií, tak i grafiky, která se následně  obrysově vyřeže na plotru. Podkladová folie nejčastěji z PU s natištěným motivem se přenese se pomocí tlaku a tepla na textilii. Praní textilu do 30°, žehlení naruby. 

Softshellová bunda

Mikina pánská

Tričko pánské

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám a my se vám ozveme